Mūsų parko energetiniai labirintai ir geometrinės figūros

5 6 8 7 1

4 2 3

 

Energetinai labirintai -
labai sena meditacijos priemonė

Labirintai egzistavo jau prieš 4 000 metų ir yra rasti beveik visose pagrindinėse religijų tradicijose visame pasaulyje. Viduramžiais labirintai būdavo labai įvairūs. Seniausių šios epochos pavyzdžių galima rasti Europos bažnyčiose ir katedrose. Manoma, jei piligrimai negali nuvykti į Šventąją žemę, jie gali „keliauti" keliais katedros labirintu. Tai tarsi šventos kelionės pakaitalas.

Labirinto modelis rastas ir molinėje lentelėje Graikijoje. Anot mokslininkų, tokiomis lentelėmis naudojosi 1 200 metais prieš Kristų, sprendžiant diplomatijos reikalus. Modeliai dažniausiai turėdavo 3, 7, 11 ir 15 apskritų takelių, sudarančių koncentruotą apskritimą. 7 takelių labirintas siejamas su 7 čakromis, 7 vaivorykštės spalvomis, 7 muzikos natomis.

Energetinis labirintas - šventa vieta.
Pati labirinto konstrukcija yra natūraliai galinga

Kas iš mūsų nėra patekęs į įvairias krizines situacijas - tiek asmenines, tiek visuomenines? Žiniasklaida nuolat mums praneša apie vis prastėjančią ekologinę mūsų planetos būklę. Bendras informacinis erdvės aktyvumas Žemėje nuolat auga , o harmonizavimo procesams, vykstantiems toje erdvėje, dėmesio skiriama labai mažai. Neteisinga veikla didina chaosą ir stiprina destruktyvius procesus visoje sistemoje. Tokia sistema ir yra visa žmonija, visa mūsų planeta Žemė. Tam, kad įveiktume krizę , reikėtų panaudoti visas žinomas efektyvias teigiamo poveikio priemones , tarp jų ir tas , kurias naudojo mūsų protėviai , sąmoningai suvokdami save ir aplink juos esantį pasaulį kaip vieningą gyvą esybę. Viena iš tokių laiko patikrintų priemonių ir yra labirintai. Klasikinio labirinto struktūra savyje turi geometrines formas, kurios atspindi Visatos atsiradimą ir vystymąsi. Minėtoji struktūra aptinkama visuose lygiuose - nuo moliusko kriauklės iki žvaigždžių spiečių ir žmogaus smegenų.